Zakład Ogólno-Budowlany Huzar Daniel

Istnieje na rynku od 01.02.2001r. Od początku swej działalności specjalizujemy się w wykonywaniu dociepleń i elewacji budynków jak również remontami i modernizacją obiektów mieszkalnych i usługowych. Jesteśmy specjalistami w wykonywaniu dociepleń metodą lekką - mokrą. Posiadamy  Certyfikat Kreisel, Autoryzację Baumit, Świadectwo Weber. Gwarantuje ona używanie przez naszą firmę odpowiednich materiałów i wykonywanie prac na wysokim poziomie zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i technologią. Ukierunkowanie naszej działalności sprawiło, że posiadamy gruntowną wiedzę i doświadczenie w zakresie nowoczesnych technologi ociepleń i szerokiego asortymentu materiałów dostępnych na rynku.

Na każdym etapie możemy pomóc i doradzić.  Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, zapewniamy stały nadzór ze strony kierownictwa firmy. 

Dysponujemy również wysokiej klasy sprzętem, zapleczem transportowym jak również wypracowanymi przez lata formami współpracy z dostawcami i podwykonawcami. Dzięki zdobytym doświadczeniom terminowo i rzetelnie realizujemy zlecone prace.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy kompletne zaplecze techniczne (rusztowania, elektronarzędzia, samochody dostawcze), wyspecjalizowaną kadrę wykonawczą, która gwarantuje realizacje inwestycji na wysokim poziomie. Na wykonane prace udzielamy gwarancji.
 

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
Daniel Huzar